Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Elkezdtem a hozzátáplálást!...

Elkezdtem a hozzátáplálást! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a kislányom. Ma adtam neki reszelt almát. Pár nap múlva szeretnék bele kekszet is tenni neki. Milyen kekszet vegyek? Vagy inkább babapiskótát? és az alma után mi legyen majd a következő amit adjak neki?
2015. máj. 13. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát ne kekszet!!!!alma utan johet a barack aztan a meggy aztan a repa sutőtök krumpli ..aztan mondjuk sutőtök alma,alma- krumpli..először. A zöldség gyumolcs...kekszre neki meg nincs szüksége inkabb a fontos dolgokat kostoltasd vele amikbe van vitamin..6 honaposan mar mehetnek a fozelekek gondolok itt azokra amikbemar turmixolsz csirket is..nyilvan mindent parolva es nem az igazi főzelékre gondolok amit mi is eszunk...de ezek ha jol megy a kostoltatas mar mehetnek elobb is..de ráér 6 honaposan..a védőnőd nem segít? Ne mondta el?
2015. máj. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keksz majd a glutén bevezetéséhez kell, de azt ráérsz 6 hónaposan. Fosfovit kekszből napi felet, vagy kétnaponta 1-et lehet adni az elején.
2015. máj. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wiky93 ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz!

Adtál neki egyből reszelt almát, de már kekszet adnál neki? :( nem szabad még.. Nem hiába vannak a boltban ráírva, hogy 6hós kortól..

2015. máj. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se kekszet. Én krumplit adnék neki, sárgarépa, barack, sütőtök, ezek kombinációja. De az elején csak kettőt kombinálj neki. (doki mondta)
2015. máj. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!