Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adhatom 5 hónapos babámnak a...

Adhatom 5 hónapos babámnak a Milupa Szép Álmokat tápszert, hátha jobbat alszik este?

Figyelt kérdés
Szörnyen rosszul alszik az 5 hónapos kislányom esténként.Szoptatom,de mivel nincs annyi tejem pótlásra szorul.Még tápszer mellett is képes óránként kelni.Szeretném,ha jobbat tudna aludni,mivel van egy 2,5 éves fiam és hát 1-2szer ő is még ébred.Persze felváltva csinálják.Nem ártok a kislánynak,ha egy hónappal előbb kapja a Szép Álmokat tápszert?
2015. máj. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem adsz neki olyat, amit már kaphat is?

Pl. Sinlac pépet vagy valamilyen tejpépet. Hátha ezektől is jobban aludna (mert a Szép álmokat tápszernek is csak a neve jó, de nem biztos, hogy csak ettől tud jól aludni a gyerek).

Amúgy sajnos, ha ennyit ébred, akkor nem biztos, hogy az éhség az oka. Mindig ezt csinálta vagy csak most kel ennyit?

2015. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a védőnőtől vagy a gyerekorvostól kérdezném meg, szerintem beszélj velük, hogy adható-e hamarabb.
2015. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mindig ilyen rosszul aludt/alszik.Már próbáltam itatni,hátha az a baj,vagy csak szimplán a jelenlétemmel megnyugtatni,visszaaltatni,de hasztalan.Ameddig nem szopizhat vagy nem kap tápszert,addig nem hajlandó visszaaludni.Sírni nem sír,csak nyugtalan lesz nagyon.
2015. máj. 17. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarlak kiábrándítani de mi is így voltunk/vagyunk a fiammal. Most lesz 1 éves, mintha kezdene jobb lenni ez az alvás dolog. Mi is próbáltuk a szèp álmokat, de nem vált be. Majd kinövi, kitartás! ;)
2015. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 5 hónapos volt, mikor 2-es tápszerre váltottam. Nem mondanám, hogy jobban táplálja. :/ Gondolkodom, hogy vacsorára most már tejpépet adok neki, vagy nem is tudom... 7 hónapos.
2015. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!