Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy vegyem rá, hogy megegye...

Melis7 kérdése:

Hogy vegyem rá, hogy megegye a vajas/májkrémes/sonkás kiflit? Csak üresen hajlandó megenni

Figyelt kérdés

Tapasztalt Anyukák, segítsetek.....


1 éves kisfiam csak magában eszi meg a pékárut (jellemzően kiflit kap). Amint teszek mellé sonkát, vagy rá vajat, májkrémet nem hajlandó megenni, egyszerűen ledobálja. A sonkát próbáltam már összetekerve a kezébe adni, pici darabokra téptem, lereszeltem, egyik sem jött be. Vajnál próbáltam hűtőhidegen és úgy is, hogy kivettem előbb a hűtőből, hátha az a baja, hogy hideg neki - ez se jött be.


Kezdek kifogyni az ötletekből.... Gondolom előbb-utóbb megeszi, de a védőnő szerint ha este tartalmasabb vacsit kap - pl ilyesmiket, jobb eséllyel alussza át az éjszakát - na és azt nagyon szeretném :)

Előre is köszi a tippeket, tanácsokat.



2015. jún. 8. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik átalussza-e az éjszakát. Ez egy hülyeség. Te megkínálod vele, ha nem kell neki nem klell eröltetni.
2015. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!