Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » HOgyan tértetek át és mikor a...

HOgyan tértetek át és mikor a pépes babaételekről azokra az ételekre amit ti is esztek?

Figyelt kérdés
Ha "felnőttes" állagú kaját adok babámnak, kiköpdösi, kivéve pl. palacsinta, vagy ha valami egyéb édeskés dologról van szó.
2015. jún. 11. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem azért köpdösi ki, mert a pépes babaételekből is az édeseket adtad neki.
2015. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a fiam most 10hónapos, kb 2 hónapja hogy darabosan adom neki a kaját. többnyire villával töröm csak össze, vagy pár napja elkezdtük hogy egyedül eszi a kis katonákat, akkor kicsit nagyobb darab főtt krumplikat, főtt répákat adok neki.
2015. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2es vagyok...a hogyan lemaradt. többnyire szükségmegoldás volt hogy darabosat kapott :) épp készült az ebédje kb 10perc volt még hátra, de ő már éhes volt. már nem tudom akkor mit kapott de tettem bele főtt almát is, amit már kiszedtem, és hát azt kezdtem neki piciket csipkedni. és szépen megette, előtte bármi darab a szájába került azonnal öklendezett...tehát már az nap az ebédje egyik felét pépesítettem de egy két darabot meghagytam egészben és így egy falat pépes egy pici katona :) ez volt az indulás. azt gondoltam bevezetem neki a banánt, nah azt egy az egyben darabokban adtam neki. és végülis így hogy a banánnal 5napig minden nap "gyakorolta" a rágást. azóta már kis főtt répa hasábot is adok neki és szépen harap belőle. nem tudom mikor kezdted a darabos ételeket de csak türelem, és lehet hogy két étkezés között ha megkínálod valami kis puhával jobb lenne mintha egy egész adag kajáját így kínálnád.
2015. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!