Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mikorra vezettetek be...

Ti mikorra vezettetek be minden zöldséget gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

a magvasokra, gombára nem gondolok, mert azt tudom hogy 2éves korig nem szabad, azt hiszem.

de más zöldségeket mikorra kapott mindent? vagy meddig tartottad be az először kicsit és csak fokozatosan elvet?


2015. jún. 19. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ételallergiás a családban, én 1 év után mindent adtam neki, ami a piacon idény és friss volt. Üveges baba epret, málnát korábban is kapott. Először természetesen csak egy szemet és ha láttam, hogy nem ízlik neki, akkor nem erőltettem. Friss málnát például első alkalommal nem akart enni az egész szezonban, de szezon végén ő maga kérte, hogy ehessen, befalta az egész dobozzal :-) Az én gyerekkori eper allergiámat nem örökölte. Nagyon szereti máig a gyümölcsöket, zöldségeket, egy éves kora után azt ette, amit mi. Gombát is kapott, de mivel az nehezen emészthető, csak kisebb mennyiségben és turmixolva,mert ha nem rágja meg, akkor csak pang a pocijában. Ráér vele várni is, mert nem egy nélkülözhetetlen élelmiszer.
2015. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9 hónapos még nincs minden bevezetve mert van amit mostantól kaphat pl. dinnyét,és van aminek nem volt még szezonja. meggyet is nemrég vettem neki,előtte nem kaptam
2015. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!