Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Étkezés kiváltás, hogyan?

Étkezés kiváltás, hogyan?

Figyelt kérdés
Lányom; már lassan 1 hónapja kóstolgat, van, hogy megeszik 200 ml-t, de van hogy kevesebbet. Ha cicire teszem utána, mindig eszik még. Meg kellene várni, mikor már nem kér utána cicit vagy egyszercsak már ne kínáljam vele? Illete mikor kiváltottatok egy étkezést, mennyi idő múlva állt be a tejetek, hogy kimarad egy étkezés?
2015. júl. 8. 07:22
 1/3 Wiky93 ***** válasza:

Igaz nekem már nincs tejem, de azért válaszolok. Kb 4hét múlva legyen kiváltva egy étkezés (már lehet) ha már sokat megeszik, de cicit ne kapjon!! Mennyi idős a baba? 6hós?

Mi 4hósan kezdtük, 5hósan vàltottam ki a 10órait, 6hósan az ebédet és lassan 7hös lesz, kivàltom neki az uzsit.

2015. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hét alatt váltottam ki egy étkezésta nagylányomnál.Most is így fogok tenni. Először etettem, majd szoptattam. De amikor már megette a szopi mennyiségű főzeléket, még akkor is elfogadta a cicit. Sosem utasította el. Úgyhogy egy nap én mondtam magamban, hogy akkor ma már nem teszem mellre. Főzelék, majd megitattam vízzel, és semmi probléma nem volt, nem kérte, nem sírt, játszott szépen. :-) Nekem kb. 3-4 nap után beállt a tej mennyisége. A reggeli és az esti szopi maradt meg, úgy terveztem, kb. 1 éves koráig, de 1 hónappal előtte nem kérte egy nap, így vége is lett. Sosem volt egy ciciőrült, a kicsi az, remélem vele sem lesz sokkal nehezebb a leválás.
2015. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tápszeres volt!


3. ho végén egy fél almát lereszeltem. Megkostolta és kész volt tőle. a 10 orai tápszer kiváltva.


3 nap mulva a déli tápszert nem akarta megenni. Magamnak pont huslevest készitettem, igy vettem ki sárgarépát és burgit, összeturmixoltam, bevágta.


Megint 3-4 nap telt el és az uzsonna idős tápit nem akarta megenni. Alma.


Ugyhogy hamar ment.


A reggeli és esti tápi maradt 6 hos koráig.


aztán 1 éves korára mindent evett. DE! Hajnal 5kor tápi és este elalvás előtt tápi.


Mindent szeret. kivéve a tojást nem szerette egész idáig. 5 éves lesz és épp a héten 2 este is vacsira rántottát kért 3 tojásbol és meg is ette!

2015. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!