Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen péksütit adtok az egy...

Milyen péksütit adtok az egy éves babának?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a gyk-n,hogy mit adnak enni az egy éveseknek. Nagyon sokan írták,hogy uzsira vagy vacsira péksütit adnak.

Mégis milyet? Vettem én is egy párat. Túrós táskát,pudingosat,de alig van bennük vmi. A külseje szerintem még nem neki való(4 foga van) belsejébe meg alig van tészta és törtelék. Mit adnak belőle oda? Vagy rossz helyen vettem?(lidl-be és a cba-ba)

Pár évvel ezelőtti kérdések voltak


2015. júl. 9. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
en ebben a korban meg nagyon spartai voltam: kenyer, kifli, zsemle. ha nasira gondolsz, akkor a kalacson (fonott v kakaos), kuglofon kivul peksutit nem kapott egyaltalan. kolesgolyo, ropiso nelkul. ennyi
2015. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem pékárura gondoltak? Mert abba tartozik a kenyér, kifli, zsemle és sima fonott kalács, amiket én is adok a lassan 1 évesemnek, de töltelékes cuccokat nem. Nálunk a nasi is kimerül a kölesrúdban, babakekszben és néha a babapudingban.
2015. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kalács, pogácsa töltelékest nem veszek.Ezeket is csak akkor kapja ha menni kell vhova és éhes és nem volt elég a magunkkal vitt banán.Kifli, zsemle nekem nem péksüti de nem is igazán eszi.

Ne erőltesd neki ezeket egyáltalán nem egészségesek csak vészhelyzetben ad.

Vajaskenyér gyümölccsel, zöldségpátétomos kenyér(házi) gyümölcslével de még egy tejpép is sokkal egészségesebb mint azok a vackok

2015. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zsemle, kifli, babakeksz, és kölesgolyó, ezeket eszi, ja igen, és az abonettet imádja :D.

Töltelékes péksüteményt én sem adtam még neki.

2015. júl. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmit nem evett meg, csak a magvas zsömit és a rozs kiflit :D
2015. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!