Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Sinlac fogja a babám hasát....

Sinlac fogja a babám hasát. Meggyel adhatom? Megoldaná a gondot?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyi meggyet tehetek 200 grammba? 5,5 hónapos a baba.
2016. febr. 12. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értelek, miét nem a sinlacot hagyod el? az megoldaná a gondot ha az okozza, egyébként sincs rá semmi szüksége egy fél évesnek
2016. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon bukós (duplázni se sikerült még a születési súlyt pedig 3,4-el született) a védőnő azt javasolta inkább ezt adjuk neki második nem tápszeres étkezésnek mert a tízórait kb egy hete váltottuk ki és nagyon terhelné a gyomrát. Tejpépet nem mert tápszerből csak a Peptitől nem fáj a hasa. Így arra gondoltam hátha valami kompenzálja ezt a hasfogó hatást pl meggy.
2016. febr. 12. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

egy nagyon hasfájós babánál szerintem ne kísérletezz. egyébként a barack és a szilva hashajtó hatású, mindkettőt lehet már adni.

mondjuk én azért kipróbálnék a helyedben mást is. enyém is gebe volt, nekünk a rizspép jött be, de van gabonapép is.


te is tudsz csinálni, rizst összedarálod, vízzel felfőzöd, jó sűrűre. ha kész és kihűlt akko egyszerűen felöntöd azzal a tápszerrel amit bír, olyan állagúra amit szeretnél, akár egész hígra is csinálhatod mondjuk alvás előtt, így jobban alszik, vagy sűrűre és gyümivel ízesíted mondjuk 10óraira.

de úgy is csinálhatod, hogy csak készen turmixolod le :)

a másik a gríz, simán megfőzöd vízben és ugyanúgy kész tápszerrel öntöd fel.

vagy hígra készíted és ha kihűlt, egyszerűen tápszerporral sűríted be :)

ezek szerintem pocakbarátabbak és természetesebbek ;)

2016. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. febr. 13. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!