Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi tojásfehérje okoz...

Betu kérdése:

Mennyi tojásfehérje okoz allergiát?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el bevezetni a kisfiamnak a tojàsfehérjét. Viszont még csak egy kicsit adtam neki, az nem okozott gondot. Ha allergiàs lenne rà, akkor ettől a kicsitől is kiderült volna vagy ahhoz több kell? Szeretnék egyre több tojàsos ételt adni neki. Kinek milyen tapasztalatai vannak?

#allergia #tojás #tojàsfehérje
2016. ápr. 11. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Kor függvénye elsősorban

Egy év felett kaphat csak es kemenyre főzött tojasbol

De en kb 1,5 eves korig nem adtam egy tojasnal többet egyszerre(habar en mindenben ovatos vagyok(

2016. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy egy éves kor felett lehet adni. 13 hónapos múlt a kisfiam. Én is óvatos vagyok, de nem tudom merjek e adni bundàskenyeret, tojàslevest, zöldségfelfújtat stb. Eddig nem volt probléma, de ha egy egèsz tojâs fehérjét kapna akkor úgy allergiás lehet ha egy kicsitől nem volt az.
2016. ápr. 11. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyem 13 honaposan kunyizott a rantottambol, 10 percen belul tele volt kiutessel. Hanyagoltuk tovabb a feherjet, par het mulva gond nelkul ehette.
2016. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt, h egy pici falatot kapott, egybol tunetet okozott.
2016. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat tehàt egy kicsi is problémàt okozhat.
2016. ápr. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!