Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos csak anyatejes...

7 hónapos csak anyatejes kislányom 1 hónapja kezdtem hozzátáplálni de valamit elronthattam mert egyszerüen nem akar szopni! Ordít ha a mellemhez közelítem! Túl gyorsan haladtunk volna a hozzá tápival? Kap gyümit keksszel, zöldséget meg pici husit is!

Figyelt kérdés
Nagyon sok tejem volt, már bánom hogy elkezdtem etetni mással is,félek hogy elfog apadni! Sajnos cumisüveget is adtam neki mert azt mondták ilyen melegbe kell a víz vagy tea neki! Abból bezzeg megissza a lefejt tejet! Mit csináljak hogy megint örömmel szopjon? Tudtok tanácsot adni?

2016. júl. 10. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet szopási sztrájk vagy cumizavar is. Rakd el a cumisüveget és add inkább pohárból vagy kiskanállal a vizet, csak az első pár nap macerás, tapasztalatból írom. Egy pár napig hanyagold a hozzátáplálást, bujjatok össze, próbáld félálomban szoptatni, megjön majd a kedve, 1 éves kor előtt ritkán választják el magukat a babák. Kitartás
2016. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg a facebookon az Egészséges (WHO ajánlását követő) hozzátáplálási csoportot, nagyon sok tapasztalt anyuka és szoptatási tanácsadó van ott, egyes voltam
2016. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Hát igen, erre is gondoltam hogy megzavarhatta a cumisüveg! Megfogadom a tanácsot köszi!
2016. júl. 10. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem használsz új dezodort, tusfürdőt, öblítőt? Vagy nincs nálatok nagyon meleg? Lehet nem akar "összeizzadni".
2016. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

én erről tanultam, ráadásul az enyém is ezt csinálta pont 7 hónaposan! :)


kis butusok, azt hiszi, hogy ha cicizik, akkor nem lesz több kanalas, pedig az most jó :) naná amúgy, hiszen szüksége van rá, hogy újra feltöltse olyan ásványi anyagokkal a szervezetét amit a tejjel nem kapott meg, szóval jól érzi a szervezete, csak nem tudja, hogy szabad ciciznie, akkor is kap gyümit meg főzit :)


ez kb 2 hét. neked semmi mást nem kell csinálnod, mint ráhagyni, de persze mindig megkínálni, hogy lehetősége legyen rá. azt ne csináld, hogy elveszed tőle a kanalast, mert pont amiatt csinálja, hogy azt ne vedd el :)


addig fejjél és ha nem kell neki, akkor igya cumisüvegből. örülj neki ha abból elfogadja, mert gyakori az is, hogy egyáltalán semmilyen formában :)

2016. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nalunk is! 7 honaposan egyre kevesebbet szopizott majd 8 honaposan vegleg abba hagyta!:( tejem pedig lett volna!:( nem tudok mit tenni, imadja a fozelekeket meg a tapszert is :)!
2016. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A tápot add a disznóknak egészséges otthoni kajával etesd az én fiam már 3 hónapoan kecske tejet ivott és mindent evett már amit mi és egészséges nagy fiú lett belőle.
2016. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es! A tap valoban disznoknak valo! Mi inkabb tapszert adunk a gyereknek( muszaj) anYatej hijan!

Ha te igy taplalod a gyereket, az a te dolgod! 3 honaposan kecsketej meg hozzataplalas?! Bbbrrrr

2016. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!