Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hónapos babátok étrendje...

8 hónapos babátok étrendje hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit és mennyit eszik egy nap?
2016. aug. 1. 17:39
 2/4 anonim ***** válasza:
8 hónaposan váltottam ki a második étkezést. Sokáig hasfájós volt, meg refluxos baba. Az első 2 étkezés tápszer volt, 210 ml vízzel, majd jött 2 főzelék kb 250 g és lefekvés előtt szintén 210 ml tápszer. Szóval valószínűleg nem pont az én válaszomra voltál kíváncsi mivel sokat bukott gyümölcstől, azokat nem tudtam neki adni, amit próbáltam párolni is csak hasfájást csinált.
2016. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a 7 hós kérdést. Ott a második válaszoló vagyok. Kb ugyanazt mint akkor, csak pár zöldséggel többet, de màr nem emlékszem pontosan. Plusz csirkehúsból nem csak a melle.Meg adtam pulykahúsos bébiételt. Igaz 90%-ban én készítem a kajàit, de amit nem sūrūn eszünk, vagy egyáltalán nem, abból üvegeset adtam.
2016. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, hogy valaszoltatok!
2016. aug. 3. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!