Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves baba miket ehet már?

1 éves baba miket ehet már?

Figyelt kérdés
Szóval folyton kapom az ívet anyóstól, sógornömtöl hogy a gyerek azt eszi amit mi! Már belém bacták az ideget teljesen, mivel etessem akkor? Mi a helyes ebben a korban?
2016. dec. 21. 10:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyének tünök a kérdés alapján de higgyétek el már elbizonytalanodtam teljesen! Picit duckó a babám 11 kg. Szerintük ez sok.
2016. dec. 21. 10:53
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mi is 1 evesek vagyunk, nagyabol azt eszi amit mi, de van, hogy külön van főzve neki. Ja es o 10.5 kg 😉 Amugy meg sz*r le, hogy mit mondanak! A te gyereked nem az övüké! :)
2016. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Miert, hany kgnak kell lenni egy egy eves babanak?:D az enyem 10 honaposan volt 9 kg, most 11 hos, biztos mar lassan 9.5. 1 eves korara lehet,hogy 10 kg is meglesz. Az ismerosi koromben kb az osszes baba ilyen sulyu. Egyik ismerosomnek 3 gyereke van,mind a harom 1 eves korara erte el a 8 kgt, ilyen is van, de az en tapasztalatom szerint az a ritkabb eset.

Egyebkent az eszi mint mi, bar neha ha nagyon fuszeres az etel, akkor vagy mast eszik, vagy fuszerezes elott veszek ki neki egy kulon adagot, a mienket meg befuszerezem.

Amugy multkor fbn valamelyik csoportban a duci babakrol volt szo, na ott irtak, hogy 6-10 honapos babajuk 10-12 kg, az a duci kategoria szerintem :D nem ez.

2016. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9 hos a fiam.11kilo....igaz hosszu is,szoval olyan arányos gyerek.nem mondanam eppen ducinak.

Mar kostolgatja a mi kajankat,ha epp olyat fozok(nem fozok soha tul fuszeresen)

Most ebedeltem eppen,porit tesztaval es annyira reklamalt,hogy fel szelet (toast) kenyeret megevett picike szaftal.

De evett mar fasirtot,krumpli levest,karfiol levest,huslevest,parizelt,olasz felvagottat es vajas kenyeret.

1 eves korara tuti,hogy a legtobb altalunk evett kajat enni fogja.

Ne foglalkozz massal.annyiszor fognak meg beleugatni.ha mindig a szivedre veszed akkor megkukulsz mire a gyerek kijarja az iskolat.

2016. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegnap voltunk az 1 eves statuszvizsgalaton, ahol a doki igenlo valaszt varva tette fel nekem a kerdest, h ugye mar mindent eszik a lanyunk?

Szoval en mar mindent adok neki, lenyegeben azt eszi, amit mi.

Szombaton volt a szulinapja. :-)

Ja, es 9990 gr es 81 cm. :-D

2016. dec. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!