Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szoptatás: meddig elfogadható?

Szoptatás: meddig elfogadható?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg mindkét félnek jó. Másnak nem nagyon van beleszólása.
2017. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

elso leirta a lenyeget.

Egyebkent a WHO ket eves korig vagy tovabb javasolja.

2017. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ma olvastam egy kérdés kapcsán a kommenteket és elgondolkodtam, hogy van, aki szerint gáz, hogy egy másfél éves is szopizik.

(Nekem még csak 5 hónapos a kisfiam.)

2017. jan. 12. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most szoktatom éppen le a 28 hós kislányomat,de az esti etetése még megmaradt.Viszont,elég okos már ahhoz,hogy el tudjam magyarázni neki,hogy lassan abba kell hagynia.Én azt mondom neki napközben,hogy beteg lett a cici,és így nem tud szopizni.Kicsit hisztizik,de elfogadja.Egyébként a kérdésre válaszolva éppen most beszéltem erről egy pszichiáter-pszichológus szakorvossal,és azt mondta,hogy ő teljesen rendben találja,hogy még nem lett elválasztva a kislányom,azt mondta,hogy rosszat ezzel biztosan nem tettem,kérdéses,hogy nekem mennyire terhelő a helyzet,ill.mennyire van hozzá türelmem.Szerintem ez mindenkinél egyéni.
2017. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyetértek én is.


Harmadik fiam nagyon sokáig húzta, 2 éves 8 hónapos korában választottam el. Ő még folytatta volna, tej is termelődött, de nekem már kellemetlen volt, mert közben ugye hülyéskedett már, húzta-nyúzta a mellem, na mondom, tán hagyjuk ezt.

Nem sokat lelkiztem rajta, megmondtam neki, hogy egyszerűen nincs több. Gyorsan átállt, nem volt gond belőle.

2017. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Elsovel ertek egyet. Rengeteg elonye is van a hosszan szopinak. A gyerekorvosunk szerint ameddig egy csepp is van, erdemes neki adni.
2017. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!