Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 14 hónapos fiamnál kiválthat...

A 14 hónapos fiamnál kiválthatom a tápszert bolti dobozos tehéntejre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fiam este iszik tápszert meg hajnalba kb 180-180 milit.Ha olyanja van akkor napközben is szokott inni de nem sokat. Ki válthatom már nála a tápszert tehéntejre?Köszönöm a válaszokat. :)
2017. jan. 12. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Persze , 1 eves kortol mehet
2017. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És teljesen elhagyhatom a tápszert elég lesz neki csak a tehéntej?Külföldön élünk és itt a kész tejitalokkal azérr nem vagyok megelégedve mert ha kinyitom 1-2 nap után képes megronlani (sajnos sokat dobtam már ki) ezért is inkább a dobozos tehéntej felé hajlok jobban.
2017. jan. 12. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Persze, csak semmi értelme.a bolti tejben szinte semmi nincs, kálciumszükségletet sem fedez.
2017. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Biztos hogy nem
2017. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol elsz kerdezo ?
2017. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, fel fog nőni így is, de én inkább tápszert/tejitalt adnék. A tejben nem sok hasznosítható dolog van. Azt nem értem, hogy miért romlik meg? Nálatok folyékony tejital van? Por alapú nincs? Az pár hétig jó, annyit keversz ki belőle, amennyit akarsz.
2017. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem adnék tehéntejet ( boltit meg főleg nem mert abban aztán tényleg semmi de semmi nincs) viszont tapszer helyett ott a tejital 12hótól már adható és minden benne van ami korának megfelelő így fedezi a napi d vitamint meg minden mást is... Az en fiam elején milumilt kapot vaniliásat aztán áttérünk késöbb a müller sajátmárkásra azóta is azt kapja ha kéri leginkább este szokta , de volt rá példa ha beteg volt hogy csak azt fogadta el. Ráérsz még a fobozos tejekkel
2017. jan. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elozo a tejital is tapszer ha eddig meg nem esett le...
2017. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát képzeld nem úgyan az ;) ha nem esett volna le!!!
2017. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy ugyanaz? Azt mondtam hogy a tejital IS tápszer. Annyi különbséggel hogy a tejitalnál már nem módosítják benne annyira a fehérjét. Nyugodtan összehasonlíthatod a dobozt, teljesen ugyanaz az összetétel kivéve a tej módosítása.
2017. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!