Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hol veszitek/vettétek a...

Hol veszitek/vettétek a zöldséget, gyümölcsöt babátoknak hozzátápláláskor?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülőktől volt nyáron, most zöldségestől és ha olyan van akkor fagyasztva
2017. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel csak pár falattal evett, üvegest vettem neki, abban jobban bízok, mint valami külföldi vacakban. Persze volt néhány saját mirelit, és néha bolti.
2017. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Zöldségesnél, piacon, boltban - mikor hol jártam. Üveges babaétel is mindig van itthon, ha gyorsan kell valami hami.
2017. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt piac nem volt, ismerősök sem termeltek, nálunk hely nem volt a termelésre, így a zöldségekkel vettem. Igazából mindegy is volt, több mint egy éves koráig csak pár falatot evett. Volt itthon üveges is mindig, néha azt is megpróbáltam. Abból volt itthon üveges, ami nem volt a zöldségesnél, vagy valami miatt problémás ht.során.
2017. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*zöldségesnél
2017. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!