Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A sinlacot is be kell vezetni?

A sinlacot is be kell vezetni?

Figyelt kérdés
Az uzsonnát szeretném kiváltani vele? Ki hogyan és melyik napszakban adta először a babájának?
2017. jan. 17. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell, csak lehet. Én Sinemilt adtam, de kb ugyanaz. Én tízóraira adtam neki először és szép lassan kiváltottam vele azt az egy étkezést. Azért 10 óraira szokták az új dolgokat adni, hogy ne éjjel zavarja meg az emésztést, ha esetleg gondot okoz.


Később ha már gyümölcsöket is eszik, lehet vele keverni. A megszokott ízel könnyebben elfogadják az újat is. Később ha mér több étkezés ki van váltva ezzel azzal, akkor adhatod akár uzsira is, magában vagy keverve gyümölccsel. Akkor már mindegy.

2017. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, először csak nagyon keveset adtam neki, aztán egyre többet. Én tízóraira adtam gyümölccsel, így délelőtt kóstoltattam vele. Azért sem adnék hirtelen sokat, mert hasfogó hatása lehet.
2017. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fozelekbe kezdtem neki tenni surites keppen mindig egy evokanallal...még ez is gyors volt mert jol megfogta a hasat...szoval igen, vezesd be, indulj egy kaveskanallal aztan 2-3 naponta emeld a dozist.
2017. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!