Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
4 hós elmúlt mikor elkezdtük a kóstolgatást. Mennyi idő alatt kellenekiváltani egy étkezést?
2017. jan. 20. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Még másfél-két hónapig CSAK anyatejet vagy CSAK tápszert kellene kapnia, nemhogy étkezést kiváltani.


Egyébként nekünk néhány hét volt, de annyi idő, amennyit a baba diktál. Sinemillel kezdtünk és szerette a baba, hamar fogadott el belőle mennyiséget, ezért ment gyorsan, de ez teljesen babafüggő, nincs olyan, hogy KELL.

2017. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőven ráértek. Én 6 hónaposan kezdtem és kb 1 hónap alatt lett az első étkezés kiváltva, ezt az 1 hónapot én olvastam valahol. De ha 6 hó előtt kezdted lehet még lassabban is haladni.
2017. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem akarok még kiváltani még csak 2 hete kezdtük és még csak kóstolgat csak kíváncsiságból kérdeztem
2017. jan. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!