Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Normális hozzataplalassal az...

Csillka kérdése:

Normális hozzataplalassal az ilyen jellegű széklet?

Figyelt kérdés
Mindjárt öt hónapos a fuam , akinél 2 hete kezdtük a kanalas ételeket. Evett eddig barackot, almát és szilvát ( krumplit és répat nem hajlandó ). Kb.ket napja a kaki jobban összeáll, nem annyira folyós mint azelőtt es a színe is sötétebb barna ( regebben injabb fokyekon, sargas jaki volt ). A baba tapszeres egy hós korától. Vajon lehet az etekek miatt kicsit sötétebb es összeállibb kaki?
2017. okt. 1. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Mivel már nem csak folyékonyat eszik, normális, ha sűrűbb. A színe meg egyre inkább hasonlít a felnőttekéhez.
2017. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális, h más az állaga.

De egy kicsit gyorsan haladsz szerintem. 2 hete kapta az első kanállal, de már( ha megette volna) az 5. Fajtát adod neki.

Egyébként ha édeseket kap, szilva, barack stb. Nem is kell majd neki a krumpli. Javaslom h amit nem akar megenni azt keverd össze azzal amit igen. És csökkentsd lassan a finomabb hozzávalót

2017. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azert adtam gyumit mert nem fogadta el a repat, eloszor almat adtam, majd barack es jott volna a repa de az nem kellett ezert jobb be a szilva. De kb. 14 napja kezdtem es 3-4 napot adom de latom h jol eszi akkor 3 nap utan valtok, ha szereti akkor probalok mas izt. Nem eroltetem sem a krumplit sem a repat egyenlore hanyagolom. Ha kesobb sem akarja enni akkor megprobalom keverni.
2017. okt. 1. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 6 hónapos korban kezdtük a hozzátáplálást.

Eleinte nagyon kemény volt a széklete. Addig napi 4-5 kaki is volt, utána kétnaponta egy.

Aztán rendeződött magától, ahogy megszokta az emésztése a szilárdabb eteleket.

2017. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!