Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jó napot! Mit ehet 9 hónapos...

Aranka32 kérdése:

Jó napot! Mit ehet 9 hónapos anyatejes ekcémás baba? Mitt adhatok neki? A kisfiamnak atopiás dermatitisze van ez miat én is dietazok. Elnézést a hejtelen iras miat külföldi vagyok.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bőrbetegség, neked miért kéne diétáznod? 9 hónaposan már rág el kellett volna kezdeni a hozzátáplálást.
2018. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Baba ekcéma az alergia husfelekre,tejtermék,hal,szója,tojás és még sok minden

Ezek bekerülnek anyatejbe és ettől jön ki baban ekcéma

Ezert dietazok,ezeket nemehetek

Hozzátaplalas elkezdtem 6 hónaptól

Gyümölcsot adom a kisfiamnak és zoldseget,de szeretném tudni hogy ezenkívül mit adhatok a babának

Kérem szépen csak az valaszojon a kérdésemre akinek gyereke ekcemas és tud segíteni mert sajnos ijen különös hozzataplalast nemtalalom sehol az interneten

2018. ápr. 25. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A tejallergiás kicsik ehetnek gesztenyét vagy rízst is. Akkor gondolom az anya is. De tiszta, bio fajtát.
2018. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!