Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az Anaftin Baby nektek milyen...

Az Anaftin Baby nektek milyen hatással volt?

Figyelt kérdés

Az Anaftin Baby nálatok használt? Azt írja etetés után illetve alvás előtt kell vele kenni, viszont lidokaint nem tartalmaz ami lezsibbasztaná.

Ha be kenem neki kb. mennyi idő a hatása? Ezt sehol nem írják. Szerencsére napközben nem fáj neki de estefelé már szokott. Nem minden nap de ha fáj neki akkor nagyon szenved. Dentinoxot alkalmazunk jelenleg ami hatásos is,de védőnőm javasolta az Anaftin Babyt hogy kipróbálhatjuk ha gyakrabban fog fájni mert ebből gyakrabban is lehet neki kenni mert nem lidokainos.

Mi a véleményetek róla? Hatása meddig tarthat?

Mivel előre nem tudom mikor fog neki fájni mert nem minden napos,igy nem akarom be kenni feleslegesen. Csak meg akarom majd később próbálni ha esetleg eldurvul a helyzet és gyakrabban fájna neki.


2019. aug. 4. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Egyik gyereknek sem használt egyik fogínygél sem. A nehéz napokon kaptak Nurofent alváshoz, a lazábbakon rágóka, kiflicsücsök, figyelemelterelés. 😊
2019. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Elsővel egyetértek. Ha igazán fáj, akkor a lidokainos se ér semmit. Kipróbáltam magamon, kb. 5-10 percig zsibbaszt kicsit, ennyi időért meg kár bármilyen szert alkalmazni. Ha annyira gáz, akkor Algoflex, ennyi. Három pici gyerekem van, így eddig 48 tejfog kibújásához "asszisztáltam".
2019. aug. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk nagyon hatásosnak bizonyult idáig. Most is épp fogzik, és csak akkor tud enni ha előtte bekenem vele. Különben három korty után löki el a cumisüveget, de közben sír mert éhes. Ha bekenem neki, akkor egy két perc múlva újra tud enni.

De! Nálunk az áttörés körüli napokban már nem hatott. Szóval amíg csak, úgy fogalmaznék "készülődik" a fog, addig tök jó. Viszont közvetlenül áttörést megelőzően már nem segített. Nappal elég jól viseli amúgy, éjszakára meg kap nurofen babyt mikor már az éjszakát is annyira zavarja hogy 20 percenként sír fel keservesen.

De én összesegeben elégedett vagyok az anaftin babyvel.

2019. aug. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ezert kerdezek olyanokat akik mar hasznaltak. Persze ha nagyon szenved nehezen de altalaban mindig hatott,szerencsere.. Minden baba mas es mindegyik mashogyan erzi at a fajdalmat. Utolso koszi a valaszod
2019. aug. 5. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!