Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Csak felul van fog, ez gond?

Csak felul van fog, ez gond?

Figyelt kérdés

Jovo heten lesz 1 eves a lanyom es csak felul van 3 foga.

Szerintetek lehet valami nincs rendbe?


2019. dec. 14. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Miért lenne gond? Előbb utóbb mind ki fog jönni neki.

13 hónapos a fiam és 11 foga van. Minket meg azzal cseszegetnek, hogy de sok foga van. Hát istenem, nem nyomhatom visssza és te sem tehetsz semmit, hogy több legyen neki. Legalább nem romlanak el olyan hamar.

Nekem 1 évesen egy darab fogam sem volt.

2019. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 15 hónapos és felül 6 foga van alul 2 🤷‍♀️

Azért mert a gyerek nem robot, hogy a nagykönyv szerint legyenek a dolgok, nem kell aggódni. Nyugi :)

2019. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak a felső két metszőfoga jött ki elsőnek. Amúgy a "nagykönyv" szerint ezek lennének az utolsók. Hát ez van 🤷 Nem gép a baba. Tökéletesen normális. Lesz majd sok foga.
2019. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 a nagykönyv szerint a felső két metsző az alsó két metsző után bújik ki, tehát 3. és 4. lenne. Vagy szemfogat akartál írni?
2019. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 igen! Bocsánat. Az első a két szemfoga volt, utána jöttek ki a metszők. Úgy nézett ki mint egy kis vámpír :D
2019. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hónaposan fogazott, a fiamnak csak 10 hónaposan kezdtek kibújni a fogai. 1évesen 3 foga volt csak neki is. Én megkérdeztem a védőnő, azt mondta, ha beindult a fogzás, nem lesz gond, ki fog bújni lassan a többi is. Igaza lett! Amúgy a fiamnak sem úgy jöttek a fogai, ahogy sorban szoktak, hanem összevissza, előbb volt rágófoga, mint szemfogai. Most 2 éves lesz karácsonykor és 16 foga van, lassan az utolsó rágók is kibújnak, ott vannak az ínye alatt. Ne aggódj, minden rendben!
2019. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszi a valaszokat, megnyugodtam.
2019. dec. 15. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
nem gond. nekem is van.
2019. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!