Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 13-14. hónap között elképzelhe...

13-14. hónap között elképzelhető hogy már kijön a baba szemfoga?

Figyelt kérdés

Annyira gyorsan fogzik, hihetetlen. Meg sem áll neki. Fent és lent is 6-6 fog (4-4 metsző+2-2 kisörlő) és már úgy meg vannak duzzadva a szemfogak helyei, mind a 4, hogy szinte kint is lehetnének. Ma úgy éreztem hogy az egyik már picit szúr is, tehát elindul lassan.

Mondjuk nyűgös is mostanság meg türelmetlen.. de ismerősön 1 honappal kisebb babája fele ennyi foggal rendelkezik mint mi.



2020. márc. 17. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden gyereknél más az ütem. A lányom 17 hónaposan 16 foga volt, de aztán az utolsó négy foga még csak most kezdett kibújni 2.5 évesen, persze még ez is simán időben van, de 1 évig így nem volt semmi változás.
2020. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető. Kisfiam másfél éves korára kifogzott.
2020. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos korára 16 foga volt a fiamnak. Aztán jött egy bő fél év szünet, meg bő 3 hónap kínlódás mire az utolsó 4 is kibújt. Alig múlt 2 de meg volt neki mind a 20.
2020. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobbnak a nagyörlői jöttek 14 hónaposan, 1 évesen 16 foga volt. 😎
2020. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze. Az 1. gyerekemnél szinte rögtön jöttek a szemfogak, amint kibújt az összes 4-es. Sőt.. az utolsó 4-es teljesen még át sem tört, azt hittem azért nyűgös ennyire, de az első szemfog jelent meg. Ő 15 hónapos volt. De 14 hónaposan bújt ki az első 4-es, szóval elég gyorsan jöttek a fogak egymás után.


Lányom, a kicsi meg majdnem 2 éves volt, tényleg minden baba más. 14 hónaposan talán az utolsó 2 metsző jött neki :D (és most 3 hónap híján 3 éves, 16,5 foggal, a nagynak már mind rég megvolt ennyi idősen)

Ezt csak azért írom, hogy ismerősöd babájához jobb nem hasonlítani, ettől a tiednek jöhet a szemfoga, hogy más babának sokkal kevesebb van még.

2020. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem nálunk hol késnek? Az első 8 tankönyvi időben jött ki a fiamnak. Viszont most 16 hónaposan sincs több neki.
2020. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!