Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás vagy valami más?

Fogzás vagy valami más?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt reggel belázasodott a 9 hónaposom. Először azt hittem, megfázás, mert prüszkölt párszor. Viszont mára jobban van, nincs se láz, se hőemelkedés. Az orra sem folyik, nincs eldugulva.

Viszont 2 napja éhségsztrájkol, alig eszik. Az első napon mindent tolt befelé a szájába, ma kicsit nyugodtabb volt. Két napja napközben alig alszik.

A két alsó foga kb 1 hónapja kijött, most várjuk a két felsőt, de én semmi jelét nem látom, hogy kifelé igyekeznének.

Nem tudom eldönteni, hogy megfázás vagy a foga. Orvos nem látta, nálunk távgyógyítás van jelenleg.



2020. nov. 20. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is náthás volt mindig, amikor jött a foga. Ez tartott 2-3 napig és utána semmi baja nem volt. Szerencsére csak egyszer volt olyan, hogy alig evett.
2020. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!