Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 4hós fiam nem igazán akar...

4hós fiam nem igazán akar enni az elmúlt napokban. Nyűgös, aluszékony, sokat sîrdogál napközben, sokszor evéskor is, agresszívan töm be mindent a szájába.Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Eddig napi 850-950 ml tápszert ivott, most örülünk ha 600 ml megvan. Másnàl is így van? Mennyi az a mennyiség, amit mindenképp jó lenne meginnia, hogy ne veszîtsen a súlyából és ne száradjon ki?

Vizet nem igazán fogad el, teát nem szívesen adnék neki.

Kenjük dologéllel, van dentinox is, de sokkal jobban nem eszik ezek után sem..



2020. dec. 13. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, de követem, mert a lányom is ezt csinálja. 😳🤯 Ő anyatejes.

Én a fogzásra tippelek. 🤔

2020. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jajj, az kimaradt, hogy mi is a fogzásnak tudjuk be 😁 a kérdésre koncentráltam a kaja mennyiség miatt 🤦‍♀️😁

akkor nálatok is jó a buli :/ engem ez az evès aggaszt kicsit.. hogy ilyen kevés táplàlèkot visz be :/

2020. dec. 13. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a foga lesz, általában ilyenkor kevesebbet esznek a babák. De aztán visszáll a szokott adagra, sőt az is előfordulhat hogy utána pár napig többet eszik a szokottnál.
2020. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez van,20-án lesz a kisfiam 4 hónapos. Szóról-szóra stimmel, amiket írtál. De nekem ő már a negyedik, így már tapasztaltam, hogy ez ilyenkor normális. Valahogy túl leszünk rajta. Kitartás!
2020. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!! és ennyi mennyisègtől nem fenyeget a veszèly, hogy kiszárad?
2020. dec. 13. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ennyinél még nem fog kiszáradni. Esetleg kínálhatod két etetés között hígabb tápszerrel, figyeld a pelust, hogy mennyire pisis, nézegesd a kutacsát, hogy be van-e esve...stb. Az én kisfiam például úgy eszik most jobban, ha leteszem magam mellé az ágyra. Eddig kézben etettem, és szeret is kézben lenni, de evés közben küszködik ő is, és valahogy ez bevált nála.
2020. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi, 4 hónaposan már nem olyan picike. Nem szárad ki olyan könnyen, általában ilyenkor épp csak annyit esznek, hogy éppen ne legyenek éhesek. Kínáld nyugodtan a szokott mennyiséggel, pár napon belül ismét meg fogja enni.
2020. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, megnyugtattatok 😊
2020. dec. 13. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!