Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogzás okozhatja ezt,vagy...

A fogzás okozhatja ezt,vagy betegség lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok..A fogzás járhat lázzal a dokink szerint.

Viszont a 16hósomnál már 4.napja tart a lázas állapot,a nyűgösség,sírva kelés és nem alvás.

Jöttek a rágófogai(2 egyszerre) viszont már áttörte az ínyét,és még mindig tart ez az állapot.

Ma néztek nála vizeletet,negatív minden eredménye.

Dokink szerint a fogzás okozza ezt.

Várjak vele még 2-3napot, és figyeljem.Persze bevinni a rendelőbe vizsgálatra nem lehet a covid miatt.Torka nem piros,füle sem gyulladt.

Mi okozhatja ezt ha nem a fogzás?


2021. márc. 5. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
MMR-t mikor kapott? Fogzásnál nalunk is volt láz,de nem magas és csak egy napig tartott még áttörés előtt. Kicsit sok ez a 4 nap.
2021. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

02.19.-én

doki szerint attól már nem lehet,mert már eltelt annyi idő

2021. márc. 5. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 4 napja lázas akkor pont bele esik a 7-12 napba amikor a legjellemzőbb a nem kívánt mellékhatás. Legalábbis nekem ezt mondta a doki hogy ez az időintervallum a kritikus hogy kijön a láz stb. De nem vagyok orvos,nem bírálom én felül amit a tied mond. Csak nekem ez gyanús,hogy ez inkább az oltás mellékhatása és nem a fogzás. Vagy a kettő együtt. Egyébként is gyengíti az immunrendszerüket,plusz megkapja az MMR-t,ami azért szintén dolgozik benne. De mindegy is mert ha az oltás a ludas akkor sem tudsz mit csinálni lázcsillapításon kívül,ha a fog akkor szintén csak az idő oldja meg. Jobbulást kívánok nektek! Ez enyém 18-an kapta meg,majdnem akkor amikor ti,nekünk láz nincs,de az alvása 1 hete borzalmas és a közérzete se az igazi. De neki is jön egy kisörlője. Én is csak találgatok,hogy mi a baja.
2021. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

hát most túlélünk..lázcsillapítás, meg kenem neki fogzásra való géllel is ..remélem jövőhétre jobban lesz,mert az elsős fiúnk meg online tanul majd.

Nektek is jobbulást :)

2021. márc. 5. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!