Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Akinek 6-8 hós babája fogzásko...

Akinek 6-8 hós babája fogzáskor keveset evett, az mit jelent mennyiségben?

Figyelt kérdés
Mennyi az átlag napi adagja és ahhoz képest mennyi ment be fogzáskor? Illetve hàny napig tartottak ezek az időszakok?
2021. márc. 20. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát nálunk most konkrétan nullát. Amúgy sem eszik sokat, 20-30 grammot nagyon max, szóval 99,999999%-ban szopizik még, de most konkrétan belenyal a kajába, aztán már nem is kell. 8 hónapos. Nagyjából két napja tart, nem tudom, meddig, majd elválik. Remélem egyetemre azért már nem szopizva megy xD
2021. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem mertem. Elé rakom a kaját amennyit eszik eszik. 8 honaposan már kézzel, magától evett amit mi és nem szopott. Tapszerrel megkinaltam ha nagyon nem akart enni, de nem paraztam túl ezt sose.
2021. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha 30 kg alatt eszik naponta, akk surgosegi.



Udv: Egy 6hos 340 kgs kisfiu faterja

2021. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Jó amúgy mielőtt valaki komolyan venné az előzö kommentem, elmondom, hogy csak vicc volt.



De gondolom azért páran gondolták :D

2021. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!