Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az épphogy az íny alól kikandi...

Az épphogy az íny alól kikandikáló fogra is mondják, hogy "fogzik a baba"?

Figyelt kérdés
Mit hívnak fogzásnak? Azt a folyamatot amíg a fog kitőr az íny alól vagy magát azt a folyamatot, ami a fog 100 %-os előbújásáig tart?

2021. ápr. 26. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogzik: rág mindent, folyik a nyála, hasmenése lehet ÉS duzzadt az ínye. A fog csak pár nappal az áttörés előtt jelenik meg az íny alatt.

(szerintem mást látsz)

2021. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatot amíg áttöri az innyét. Addig tartanak a tünetek is
2021. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!😊

Szegénynek 22 nap alatt kijött az ínye alól 5 foga. Egyik napról a másikra kifehéredett az ínye majd 2 napon belül elő is bukkant 1-1 fog.


Azért tettem fel a kérdést, mert nagyon bántják őt a kinn lévő fogak is, folyton fájlalja őket, folyik a kis nyála is, nem múltak el a fogzós tünetek. Bár 2 napja felfedeztem a 6. fogát is, de nem csak azt piszkálja.

2021. ápr. 27. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!