Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mennyire gyakori, hogy nem a...

Mennyire gyakori, hogy nem a "szokásos" fogak esnek ki először?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, az alsó metszők esnek ki először. Nálunk egy másik esett ki. Minden foga egészséges, a kiesett is az volt. Amelyik fog kiesett, arra azt irjak 2 évvel később kellett volna kiesnie. Nálatok volt ilyen?
2022. jan. 10. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyerek más. Nekem 2 évvel az első kiesése után már rég lecserélődött az összes, de volt olyan osztálytársam akit 7. osztályban nézegetek hogy hogy lehet még tejfoga.

Nekem felül oldalt esett ki az első, és ugyanott alul kellett az utolsót fogorvosnál kivenni, mert már jött az új fog de nem akart a régi elengedni.

2022. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felső középső egyik metsző esett ki először és 5 év 2 hónaposan. Utána egy hónapon belül még 3. Most 6 év 4 hónapos és a 7. fognál jár (most esett ki, volt kb. 8 hónap szünet), 6 csontfog ki is nőtt teljesen.
2022. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolso, megkerdezhetem, melyik 3 volt az amelyik az elso utan esett ki?
2022. jan. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!