Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 4 hónapos babám éjszaka...

4 hónapos babám éjszaka állandóan fent volt, fel-fel sírt. Napközben nyálzik, tömködik a szájába a kezét. Ez már fogzás? Mi vált be nálatok éjszakára? Még sok idő, hogy kibújjanak az elsők?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ez, most elmúlt 6 honapos de semmi. A nyaladzás elmúlt pár hét alatt, és a sírva ébredés is. mostanában talán fáj neki, evés közben csapkodja a fülét, idegből rág mindent, amit elér, de még nem is fehér az ínye.

Nem tudom mikor fog kibújni az a kis fog, de szerencsére nem szenved 3 hónapja, csak alkalmanként. Akkor hideg rágót kap, anaftin baby van otthon meg én szoktam neki dörzsölni az ínyét, ha meg akarja enni a kezem.

2022. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még lehet, csak a fogcsírák mozognak. A lányomat is 4 hónaposan kezdte gyötörni a fogzás, de csak 6 hónapos volt, amikor kibújt az első foga. Dentinox fogínygélt használtunk, az úgy ahogy segített.
2022. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aimán lehet


4 hó 5 naposan 2 foga tört àt a nagyobbik gyerekemnek..


Kisebbiknek is 5 hónapos korára volt 2 foga.


Nagynak az anaftin elég volt

Kicsinek dentinox kellett


Dologél semmit nem ért



Később a szemfogaknál kellett Nurofen is

2022. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos korától fogzott. Brutális nyálzás, nyűgösség. 10 hónaposan jött ki az első fog hegye!
2022. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!