Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kislányom 15 hónapos hasmenése...

Kislányom 15 hónapos hasmenése van és egy nagyon pici vért találtam a pelenkában a többi lent?

Figyelt kérdés
Ma voltunk az orvosnál aki írt ki neki gyógyszert Antibiotikumot is meg van fázva jön a foga is +lázas,volt már valaki hasonló helyzetben?

#Baba,fogzás, láz,hasmenés
2022. jan. 29. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Igen volt más is így
2022. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van valaki aki normális választ tud adni?
2022. jan. 29. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

De mi a kérdés?


Voltatok orvosnál, kaptatok gyógyszert. Ezek után a takarító Mancika a Gyakoriról miben tud neked segíteni? Mi az, ami még nem világos számodra?

2022. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

15 hónapos lányom van és fogzik, vért nem szoktam találni a pelenkájában.


Egyébként végiggondolnám h milyen kaját vezettem be mostanában amire allergiás lehet és ha azt elhagyjuk,a vér is megszűnik.


Jobbulást a kislányodnak.

2022. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk volt hasmenése és pici vér a székletében.Akkor volt 6 hónapos.Telefonáltam a heim pálba,ott azt mondták tejfehérje érzékeny.Kivizsgálás nem történt.Akkor átváltottunk tejmentes tápszerre(mert tej alapút ivott).Egy éves korában ette a joghurtokat,kakaót,semmi baja nincs,most két éves.
2022. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Az volt a kérdés volt-e más ilyen helyzetben. Válaszoltam: volt. És most ettől mi változott? Semmi egyéb kérdést nem tettél fel.
2022. jan. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!