Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Egy baba meddig kaphat ibuprof...

Egy baba meddig kaphat ibuprofent egyhuzamban? esténként adunk neki a foga miatt tudjon aludni de félek hogy egy idő után esetleg érzékeny lenne rá most kap úgy két hete minden este

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Meg se várod hogy hogy alszik csak egyből adod?😮😮 Én csak akkor adtam neki ha úgy ébredt éjszaka h nagyon sírt. Sztem 2 hét folyamatosan az sok
2022. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem 3 nap van a nurofen betegtájékoztatóban, de nem biztos. Nézd meg, le van benn írva.
2022. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen tényleg 3nap most nagyon hülyén érzem magam hogy nem olvastam el de egy rokon mondta hogy adjak neki nyugodtan nem lesz baj de mostmar nem bízok másra ilyeneket inkább elolvasom de eddig se volt baja mostmar nem kap többet szerintem nem lesz gond
2022. febr. 9. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

"eddig se volt baja mostmar nem kap"


Szentszar... Wazze nem most lesz baja, hanem később.

2022. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

3 nap.

Nem ertem, annyira alap, hogy elolvassuk a betegtajekoztatot, nem ?

2 evtizede ez megy a TV-ben is : olvassa el a betegtajekoztatot, kerdezze meg orvosat vagy gyogyszereszet. Hihetetlen, hogy egyeseknek ez sem eleg...


Egyebkent meg annyi, hogy megterheli a veset. Ha kesobb gondja lesz a vesevel, tudod mitol volt.

2022. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jolvan köszönöm a válaszokat mostmar biztos nem hallgatok másra és elolvasom a betegtajekoztatot.
2022. febr. 9. 18:10
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Fogzás miatt a 3 nap is túlzás.
2022. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem baja lesz tőle, hanem hozzászokik, és csak ezzel fog tudni elaludni... Jézusom
2022. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Fogzás miatt, amikor nagyon sírt, olyankor adtam 1, max 2 nap. Utána csak akkor, ha megint olyan szenvedős volt éjjel. De semmiképpen nem 2 hétig szünet nélkül. 😳


Máskor olvasd el minimum a betegtájékoztatót, de legalább kérdezz rá a dokinál, hogy fogzik a gyerek, nurofent adtam, de meddig adhatom? Ez nem egy betegség miatt indokolt fájdalomcsillapítás

2022. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!