Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Első fogakra könnyen nyíló...

Első fogakra könnyen nyíló fogkrém?

Figyelt kérdés
Most a 0-2 éves Weleda fogkrémet használjuk, de egy örökkévalóság lecsavarni, meg visszacsavarni a kupakját, teljesen életszerűtlen, hogy a ficánkoló gyerekkel a kezemben tekergessem. Ezért szeretnék rövidebb csavarmenetesre váltani vagy nem csavarosra. Tudnátok ajánlani?

2022. szept. 5. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Vannak pumpás fogkrémek. Amúgy nem értem a problémát, fogmosás előtt/után ráérsz a kupakot tekerni, nem történik semmi, ha 5 percig nyitva marad.
2022. szept. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
A Splat ilyen
2022. szept. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bizonyára félreérthető volt a kérdésem, ezért megfogalmazom máshogy: kérlek, hogy ajánljatok konkrét terméket, amelyik használható az első tejfogakra (= lehetőleg rövid összetevőlistájú és fluoridmentes), és persze könnyen nyitható. Én is tudom, hogy léteznek pumpás vagy nyomós fogkrémek, erre utaltam a nem csavarossal, de konkrét termék érdekelne. Kizárólag ebben várok segítséget, életvezetési kérdések megvitatását most nem tudom vállalni, kérem szépen ennek a megértését.
2022. szept. 5. 02:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a Splat-ot, nem tudom miért kellett lepontozni 😑

Egyébként a Nenedent is jó, de az csavaros kupakos.

2022. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmex 0-6


( fluoridos de lehet használni a kezdetektől, a fogorvosok többsége ezt javasolja)


Ez is csavaros, de könnyen, nagy kupakos.

( túl könnyű, 1 évesen simán kinyitották már)


Viszont nekünk adagolóban van

2022. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Én úgy látom, hogy egy fő pontozott le, valószínüleg azon két troll egyike, akik azt a két agresszív hozzászólást írták, amiket töröltek.
2022. szept. 8. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!