Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Tanács homeopatiás szerekkel?...

Tanács homeopatiás szerekkel? Használja ezt még bárki? Vagy már teljesen kiment a divatból,mert hatástalannak van titulálva?

Figyelt kérdés
Ha használtok fogzásra, nyugtalanságra homeos bogyót,melyiket? Ha nem, annsk van valami oka?

2022. nov. 27. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem hatástalannak van titulálva, hanem hatástaslan.

Már ha csak azt végiggondolod, hog mi a "működési elve", akkor rájössz, hogy baromság.

2022. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszek benne, igy nem hasznaltam. De ha te hiszel benne, akkor magadon lehet hatasos, a placebo miatt. Csak aztan a babadnak nem tudom hogyan magyarazod el,hogy neki is hinnie kell benne ahhoz, hogy nala is mukodjon, valodi hatoanyag hianyaban :D
2022. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem annak lettek titulálva, hanem azok. Egy nagy lehúzós átverés.
2022. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Valóban bebizonyosodott már, hogy hatástalanok, de el tudom képzelni, hogy van olyan, hogy valakinél hat placebóként.
2022. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Hivatalosan is kijelentetrék hogy nem minősül gyógyszernek sem bármilyen gyógyító hatású szernek.
2022. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem érnek semmit. Egyszer vettem véletlenül, mert nem tudtam, hogy az. Soha többet.
2022. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

"ha te hiszel benne, akkor magadon lehet hatasos,"


Akkor sem a szer lesz hatásos.

2022. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Haho, odairtam, hogy placebo! Tessek azt is elolvasni, ha mar idezel :)
2022. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénzkidobás. A homeopátia áltudomány.
2022. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Magad nyugodtan használhatod, a placebo miatt még hatása is lehet - a gyereked ne kínozd ezzel.

Azt ugye tudod, hogy sok ilyen szer szennyezett, pl. higany lehet benne? Volt már néhány ilyen botrány. Nem kell bevizsgáltatni, és azt tesznek bele, amit csak akarnak.

A legtöbb pedig cukorból van, ami nem jó a gyereknek, ha rászokik.

2022. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!