Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiamnak fent a szemfoga...

Kisfiamnak fent a szemfoga jött ki. Ez normális?

Figyelt kérdés
9 hónapos a fiam. alul már 6 hónaposan ki jött 2 foga,most fent viszont a jobb oldali szemfog bújt ki. Ez normális?
dec. 27. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekek nem ismerik a nagykönyvet 🤷 az enyémeknek sem sorban jöttek.
dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Biztos, hogy a szemfoga?

Az valamikor 16-22 hónaposan bújik csak ki, annál még a kisőrlők is hamarabb jönnek. Nem inkább az oldalsó metszőfog? Az korban valósabb lenne.

Bár nincs kizárva, csak érdekes.

dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Biztos, hogy fog, érzed, hogy hegyes?

Nem lehet, hogy csak Epstein gyöngy?

Mert ismerősöm is azt hitte, hogy a baba szemfoga bújt ki, de csak ez a kis cisztaszerű pötty volt, el is tűnt nem sokkal később :)

dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom mi az epstein gyöngy,volt neki 2db is 2 hónaposan.


Ez most tényleg fog. Hegyes éles és fehér. Hát ezen én is gondolkodtam nem-e metsző fog,de az nem lenne hegyes gondolom

És ez eléggé oldalt van,

Nem közép tájon .. azért is tettem fel a kérdést mert utána néztem hogy az jóval később jön ki..

Érdekes a helyzet

dec. 27. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Az én fiamnak a két első metsző foga között van egy jó nagy rés (így konkrétan szemből a két fog meg a rés majdnem elfoglalja az egész ínye elejét, vagy hogy mondjam) és most, hogy jön a második metsző, tökre hasonlít egy szemfogra, mert még csak az egyik “sarka” jött ki.

De ha mégis szemfog, az sem hatalmas probléma, hiszen a te babád sem olvasta azt a bizonyos nagykönyvet :D

dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül. Lehet tényleg a metsző fog széle az
dec. 27. 11:20
 7/9 anonim ***** válasza:
A szomszéd kisfiúnak is a két szemfoga jött ki az alsók után. Olyan édes mosolya volt, hogy azt el nem tudom mondani. Kis vámpír fogak voltak, középen meg semmi. Szóval előfordulhat, hogy tényleg az jön ki előbb.
dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek most 3 foga van alul. Két nyuszi fog és egy kis vámpírfog. Ráadásul 3 hónapos. Már a születése napján átütött az alsó két kis foga az ínyén keresztül. Mármint színben, nem volt kibújva.
dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én fiamnak se úgy nőttek a fogai, ahogy "kell", szemfoga is előbb jött a rágóknál, és védőnő meg mondta nekem, hogy az később nő ki. Hát mondom remek, akkor most ezt mondja el a gyerek fogának is. Egy évesen már 12 foga volt, másfél évesen meg az összes, két második rágót leszámítva. Ha egészséges a fog, nincs vele semmi gond, majd kinő mellé a többi is.
dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!