Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mikor töri már át az ínyt?

Mikor töri már át az ínyt?

Figyelt kérdés
Tíz hónapos kislányomnak múlt hét csütörtök óta felül fehér az inye és duzzadt. Az istennek nem akarja áttörni az ínyt,pedig lassan megőszulok meg feljenetenek a szomszédok mert azt hiszik olom a gyereket. Metamozolit kap,kicsit hatott,de már az sem (nem kapott túl sokat,előírásnak megfelelően adom). Inygelek nem érnek semmit. Fellangolasok vannak,visitas rohamok,egyre több. Alul van már két foga,de az semmi volt ehhez képest. Mostar orr vagyok,hogy nem tudom szegénynek hogyan segítsek. Semmi sem jó,üvölt mint akit nyuznak, a kezemben sincs el. Mindent próbáltam már,semmi sem segít. Meddig tart ez?
jan. 2. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hűtőbe rakj rágókát és azt rágja. Segíteni fog és hűsíti is.
jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Probaltam,nem érdekli :(
jan. 2. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Fu nem tudom, de en is varom mar a csodat! Nalunk konkretan 3 hete tart mar ez az allapot, meg van dagadva nagyon az inye, mar szinte latom a fogat, de meg mindig nem tort at.

Azert furcsa ez nekem, mert az elozo 2 foganal amikor ilyen volt az inye, ra 3 napra kibujtak a fogak.

Most meg csak a szenvedes van hetek ota, nagyon nehezen viseli o is.


Szoval passz…de kitartast!

jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Három hete ? Fú! Nem tudom mit csinálok akkor...már nem merem a kúpot sem Andi,hiszen elvileg három négy napig lehetne...jelenleg napi kettőt kap,anélkül megbolondul (meg én is)...orvos csak annyit mond,hogy ez ilyen...de akkor mit tegyek,azt nem. Hagyjam,hadd uvoltson a fájdalomtól a gyerek? Ti mit csináltok vele már három hete? Mit adtok neki,ami hat is? Nálunk a fájdalomcsillapítón kívül semmi nem jött be.
jan. 2. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akarom hagyni hogy uvoltson! De fájdalomcsillapítót sem tudom meddig lehet még.
jan. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!