Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Az első fogacskák szakaszosan...

Az első fogacskák szakaszosan jönnek ki?

Figyelt kérdés
9 hónapos,egy foga sincs még. 1 hónapja megváltozott a kislányom,hisztis lett,nem evett,nem ivott. Ébredt éjjel,és nyűgös volt egész nap,csak tápszert fogadta el,pedig már 3 étkezés ki van váltva. Mivel megduzzadt az ínye,és látszani véltem a 2 kis gödröcskét a fogak helyén. Vártam,h majd pár nap és áttöri. De most újra jókedvű és jóétvágyú a lányom,de fogacska sehol. Pedig volt 4 egymást követő nap nyákos,zöld széklet is. Nem volt náthás. Szóval lehet,hogy megint hetek,és majd utána újra jön egy nyűgösebb időszak? Vagy ez a szeparációs szorongás volt? Az biztos,hogy egy időre ki volt cserélődve a lányom.

2012. márc. 27. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg a foga volt. Ezt ne úgy képzeld el hogy látszik a helye, nyűgös, nyáladzik és kibújik a fog. A tünetek azért vannak, mert beindult nála a fogzás, viszont az nem jelenti azt hogy egyből ki is bújik. Majd egyszer, amikor eljön az ideje.
2012. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. A fogacskák nőnek egy picit, aztán megáll a növekedésük, aztán újra kezdik míg ki nem bújnak. Talán az íny áttörése a legnehezebb nekik. A "tünetek", amiket leírtál inkább fogzásra jellemzőbbek, mint szeparációs szorongásra. Főleg az, hogy csak a tápszert fogadta el. Biztos előtörnek nemsokára azok a kis huncutok!
2012. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

2 napja visszatért az étvágya,és végre iszik is teát. Eddig sírt,ha meglátta a teás cumisüveget(tápszeresnél örült)...

Szóval akkor még innentől számítva hetek,mire kibújhat az első fogacska? :)Azt hittem,már a finishben vagyunk...:)

2012. márc. 27. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!