Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit adja a kislányomnak a...

Mit adja a kislányomnak a fogzás miatt? Sos

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval a hejzet aniy hogy kijött neki az alsó első jobb oldali fogacskája szinte észre sem vettük csak amikor már kint volt most úgy látszik jön neki a jobb első felső és bal első alsó de kibírhatatlan szegénykémnek nagyon fáj egész nap csak ordít most egy kicsit elaludt de 10 percenként keservesen felsír állandóan odakap a fogacskájához és fogja aszáját :( 9 hós ja és lázas is lázra adtam neki egy fél germicidet a fogát kentem már gengigéllel dentinoxal és viburkol kupot kapott 2 napja alig alszik ha meg alszik akkor általába az ölembe most sikerült letenni és már 15 perce alszik de már nagyon félek az éjszakától ráadásul az én fogam is irtózatosan fáj és csak szombaton tudok menni a dokimhoz a cataflám nekem már nem hat :( kérlek mondjatok valamit

2012. márc. 29. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

osanit, kamillagolyo

nekunk ez a ketto valt be

2012. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, és hűtős rágóka!
2012. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

öblögessél szegfűszeges pálinkával. Ne idd meg.


Babának: én nappal Nurofent adtam, éjjelre Germicidet. 1-2 nap alatt megoldódott a probléma. Neki nem hatott a Chamomilla, a Dentinox és az orvos által felírt ecsetelő sem. Feketéslila volt az ínye és dagadt, annyira fogzott, nem is tudtam, mi baja, a védőnő mondta, hogy a foga jön. Azt hittem, beütötte valamibe.

2012. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ki fogok próbálni mindent csak ne fájjon neki nagyon rosz látni ahogy szenved és persze én is :( kicsit nehéz így hogy nekem is fáj de szombatg csak kihúzom valahogy kedves utolsó válaszoló a szegfűszeet tegyem bele a pálinkába és úgy öblögessek? vagy tegyem a szegfűszeget a fog mellé mert be van tömve és utána öbllögessek pálinkával?
2012. márc. 29. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
áztasd benne, aztán vedd ki és úgy öblögessél. Jobbulást.
2012. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a dentinox az hatott! Lidokain van benne. kifejezetten babáknak fogzásra de max napi 3x használhatod. Én magamon is kipróbáltam előtte, hogy rossz-e az íze (milyen reakcióra számítsak) és pont el volt harapva belülről a szám. oda raktam egy kicsit és TÉNYLEG!!! furcsa édes az íze és nagyon zsibbasztó és megszűnt a fájdalom magamnak is. bekentem az övét is és azonnal jobb kedve lett. Azóta ha fáj neki akkor az ujjával nyomkodja és hív és hüppög hogy kenjem be, mert tudja hogy az segít. Nekünk bejött.
2012. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jótanácsokat nagyon bevált mind amit irtatok az első válasz az ami a gyereknek eddig a legjobb volt nekem a pálinkás öblögetés és a dentinox :) mostmár könyebb a fogzás viszont most egy kis szorulása van de már arra is megvan a technika :) glicerines kupot kap illetve kamillateát és ez szinte azonnal eredmény a pelusba már csak szerdáig kell kibírnom gyökérkezelték a fogam és most ilyen gyógyszeres csíkok vannak benne nem tudom mi az és a tetején ilyen fehér trutyi amit le tudok kaparni ha nagyon fáj szerdán végre betömik rendesen
2012. ápr. 2. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!