Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » 11 hónapos baba nagyon nyűgös,...

11 hónapos baba nagyon nyűgös, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
11 hónapos lányom növesztgeti a fogát és nagyon nyűgös, de már lassan egy hónapja. Most már az etetőszékbe se hajlandó beszállni amikor éhes, rosszul alszik, utána hamar elfárad. létezik, hogy ennyi ideig a foga miatt nyűgös?

2012. ápr. 10. 20:27
 1/3 xStefix ***** válasza:

Óhá... simán, szegénykém.

Nem akarlak elkeseríteni, de az őrlők szokták a legjobban meggyötörni a gyerkőcöket, de ezek olyan 1,5-2 évesen jönnek majd. Szóval lesz még sajna ilyen, de még esetleg ilyenebb is.

Kitartást nektek!

2012. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen a fogak.Meg persze sok minden pl.időjárás.

Az én fiam egy éves korára mint akit ketté vágtak átalussza az éjszakát,eszik rendesen.Pedig előtte én is pánikoltam,hogy meddig tart a fogzásos panaszok.

2012. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22-én lesz egy éves nálunk a leányzó és 1-2 hete ő is rendkívül nyűgös. Volt közben egy oltás is múlt hét szerdán, front van, sokszor nagyon erős a szél, ezért lemenni is össze-vissza tudunk csak. Jó ideig szépen aludt reggel 7-ig, de az utóbbi időben az alvása is megkeveredett, 6 körül kel. Most megint kb. 2-3 éjszakát rendesen átaludt, de éjszaka sokszor fél percre sírdogál, aztán visszaalszik. 4-5 napig 1-1,5 óránként ébredtünk fel rá. Két alsó foga van, jópár hete áttörtek és lehet hogy nála is bejátszik az is, hogy még nődögélnek.
2012. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!