Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » ALEVDON-t valaki adott a...

ALEVDON-t valaki adott a gyerekének fogzásra? Vagy valaki ismeri, használta már?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom miez rákeresetm egy paracetamolos gyógyszer mint a panadol...azt se adom fogzásra csak ha műr vészheéyzet van
2012. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, félkezű vagyok :)
2012. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Abszolut értem minden szavadat:) Igen...én is rákerestem, olyan mint itthon a panadol..mégis azt mondják, hogy svédországban (onnan küldik) ezt adják a gyerekeknek fogzásra, nem olyan erős mint a panadol, így lehet adni. Én nem szoktam neki panadolt adni, max 1-2 alkalommal nurofent, az utóbbi fogaknál is 1-1 alkalommal kapott, szóval nem vagyok egy gyógyszerpárti, de ha fáj neki akkor miért ne kaphatna, ha én is veszek be gyógyzsert, mert fáj valamim...na mindegy.

Remélem jár erre valaki aki ismeri, vagy használta már.

2012. ápr. 12. 12:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is jól írtam...még ekkora hülyét...ALVEDON a helyes, nem pedig alevdon.
2012. ápr. 12. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!