Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Belázasodhat a gyerek fogzás...

Belázasodhat a gyerek fogzás alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most 7 hónapos a kisfiam, valószínű beindult a fogzásunk...

Mindent rágcsál, tömi a kezét a szájába és tegnap este belázasodott, popsiba mérve 38.5, ami 38 ugye...adtam neki egy kúpot éjjelre, reggel mértem újra 38, ami 37.5...ezért már nem adtam kúpot...igazából a kérdésem az lenne, hogy okozhat a fogzás ilyen lázat? Éjjel többször is felsírt olyan fájdalmasan, bekentük az ínyét fogzáskönnyítővel, akkor megnyugodott...remélem csak a fogzás a hibás...



2012. máj. 18. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen belázasodhat. Nálunk is volt láz.
2012. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy néz ki a fogzás miatt lázas és nyűgös. Ha feljebb megy a láza, akkor már nem fogzás miatt van. Viburcol kúpot is adhatsz neki ha nem lázas, ez nyugtató hatású, enyhe fájdalomcsillapító, és hőemelkedésre használandó homeopátiás kúp.
2012. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meddig fogható a láz a fogzásra? Mert most ébredtünk, tisztába rakás után mértem a meg neki 38.5--->38!

Adjak neki kúpot, vagy még nem kell, csak ha 38fölé megy?

Jaaaj...annyira aggódok érte!!!

2012. máj. 18. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
adj neki nyugodtan hiszen fájdalomcsillapító is van benne! Hát általában 38-ig szokott felmenni a láz fogzásnál, de ez gyerekfüggő. A jelek alapján nála a fogzás miatt van a láz.
2012. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gyerekfüggő.

az én kislányomnak is 7hósan indult be és majdnem 40 fokos láza volt szegénykémnek, utána majdnem minden fogával sajnos...

lázlehúzóként a nurofen a legjobb, meg a hűtőfürdő !!!!

igyon teát, nehogy a láztól kiszáradjon, vagy vizet, vagy anyatejet ha még szopik.

2012. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... :)
2012. máj. 18. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok, ilyenkor még akár hasmenés is előfordulhat !
2012. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!