Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Mit próbáljak még? Dentinox,...

Mit próbáljak még? Dentinox, Panadol baby, Viburcol kúp nem használ?!?!

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos, fogzik (na meg egyszerre megtanult felülni, mászni, most épp állni akar) szörnyű éjszakáink vannak. És még csak 1 bújt ki, de látszik, hogy még 3 úton van, szóval elhúzódik még a dolog. A fent soroltakat mind próbáltuk, semmi nem használt :( Egyedül a cici + az anyatej jótékony hatása segít, de nem akaram egész éjjel ciciztetni. Na meg nem is bírom, már hulla vagyok (férjem is; kislányunk 2,5 évesen dackrszak közepén)

Mit ajánlotok? Mi vált be nálatok????? Én annyira bíztam a dentinox gélben, kislányomnál sokat segített, de most valahogy nem jó.....

Annyi, hogy a Viburcol kúpot 3 napja kapja, érdemes még próbálkozni, hátha beválik, vagy inkább hagyjam?



2012. máj. 18. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis Nurofent.
2012. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dologél?

Vagy pedig elmész a patikába, mert lehet ott is lehet kapni (nálunk legalábbis lehet) helyileg kikevert oldatot. Egy próbát megér. :)

2012. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Patikában kevert fájdalomcsillapító? "Simán" adják, vagy gyerekorvossal kell feliratni?
2012. máj. 18. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
ha 3 napja kapja a kúpot és nem használ, akkor szerintem ne add neki tovább, fölösleges. Próbáld a Nurofent, vagy az Algoflex babyt, mindegy melyiket veszed, ugyan az a hatóanyag van mindkettőben, ugyanolyan mennyiségben. Csak ízben különböznek. Nekem sem ért semmit a Dentinox gél. Vagy menj a patikába és kérj tanácsot, mit tudnak ajánlani. Lehet van nekik házilag kevert valami a kis ínyére.
2012. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak be kell menni a patikába, és kérni kell. Nem kell felíratni.
2012. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
menj homeos patikába éskérj homeos bogyokat azthiszem chamomile15 ch van fogzásra..én ausztriábol szereztem be az osanit nevűgolyocskát ugyanez a hatóanyaga..ugy tudom már Mo-n is lehet kapni itt kint már kup formában is..de én is"golyóztam" segitett az első néhány fognál!
2012. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dologél,Nurofen!
2012. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Húúú, köszi, délután irány a patika!!!!
2012. máj. 18. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta a dokim hogy váltogassam a fájdalom csillapítót. Van még a gengigel homeos és nagyon drága, de használ.
2012. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi


Délutántól Dologéllel kentem az ínyét, lefekvés előtt kapott Nurofent, ugyan olyan nyugtalan volt, sokat ébredt, sírt, rágta az öklét, cuppogott, meg a szokásos.... :(

2012. máj. 19. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!