Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzáskor a ti babátok sem...

Fogzáskor a ti babátok sem eszik pl. főzeléket?

Figyelt kérdés
Reggelire, uzsonnára tejpépet illetve gyümölcsöt keksszel szokott enni, ebédre főzelék krumplival/ rizzsel/ tésztával, hússal. Még egy foga sincs kint, 3 hós kora óta látszik, hogy szenved miatta, kezeljük mindenfélével, tegnap óta jobban szenved, mint szokott és nem eszik, csak tápszert. A tegnapi főzelék evése közben sírt, de ette, nyelte, csak közben sírt. A reggeli tejpépet az ölemben ette meg. Veletek is szokott ilyen lenni? Meddig tart vajon?

2013. febr. 18. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen sajnos az én fiam is minden egyes fogánál ezt csinálta/csinálja ami csak azért baj mert amúgy sem egy hú de jó evő és nagyon kis vékonyka is. Most 18 hónapos most értük el a 10 kilót, de már megint 2 napja nem eszik semmi ilyet, ő ilyenkor pár falat kenyérre felvágottra babapiskótáran"beszélhető rá" illetve tejre (már nem tápszert iszik) meg folyadékot fogyaszt és ennyi.

Semmi főtt ételt főzeléket, vagy husit rizst tésztát tehát amúgy amiket megeszik-nem fogad el. Gyümölcsöt meg aztán főleg nem.

Úgyhogy nagyon várom hogy kijöjjön az a 2 rágó amivel szenvedünk...és még utána hátra vannak a szemfogak az is izgi lesz :(

Ja és kicsi korától így van, amikor az első fogai jöttek szoptatáskor durván harapott az ínyével ha nem figyeltem, illetve volt hogy csak sírt nyűglődött amíg be nem kentem neki dentinoxal és csak úgy tudott szopizni.

2013. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is, az éjszakáinkról nem is beszélve... A rosszabb éjszakákon egyedül akkor nyugszik meg, ha nurofent adok neki és frezyderm fogínyápolóval kenem be a kis ínyét.
2013. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!