Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzástól lehet gyakoribb,...

Fogzástól lehet gyakoribb, zöldesebb, büdös széklet?

Figyelt kérdés
7.5 hónapos kisfiamnak már van két foga,egyik napról a másikra jelentkeztek ezek a tünetek. Az első kettőnél nem tapasztaltam ilyet,akkor éjszaka nagyon sokszor ébredt és ennyiben kimerült a dolog. Most bő egy hete van,hogy naponta 2x is kakil,nem hasmenés,csak kicsit lazább,eddig viszont nem volt büdös,legalábbis nem ennyire,mint ma reggel. Azt hittem,hogy elájulok,amíg pelenkáztam,pedig nem vagyok egy finnyás,de na... 2-3 napja nem is eszik olyan szépen,mint eddig,sőt,minden kanál után a szájába dugja a hüvelykujját és rágja.
2013. máj. 21. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul. Nálunk fogzáskor savanyúbb szaga volt a kakinak, és nagyon hamar ki is csípte a fenekét, pedig mindig figyeltem, hogy kb azonnal cseréljek pelust produktum után. Fogzásnál gyakori, hogy a babák alig, vagy nem is akarnak enni, esetleg csak tápszert, vagy csak gyümölcsöt, és van, hogy inkább csak hideget.
2013. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szugyi ***** válasza:

Szia!sajna amikor nekünk zöldes volt a széklet a dr-nő még a kakis pelust is bevitette velem a rendelőbe mert a zöldes árnyalat nem valami jó jel,és igaza is lett.

nem akarlak megijeszteni,de ha tartósan fennáll ez a szín eltérés inkább vidd dokihoz!a gyakori széklet jellemző de a zöld árnyalat inkább csak akkor veszélytelen ha sok spenótot vagy brokkolit eszik a pici!egyébként ha kapott mostanában antibiotikumot akkor v.színű csak felborult a bélflórája és csak egy kis normaflor kell neki!

2013. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tegnap pont brokkolit evett csirkehússal,akkor valszeg emiatt volt zöldesebb. És megkóstolta 2 napja a spenótot is,de nem aratott osztatlan sikert,plusz kiütései lettek tőle. Most már tuti,hogy fog lesz,mert ma nagy küzdelem árán végre meg tudtam nézni az ínyét.
2013. máj. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!