Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Teljesen felpuposodott már az...

Teljesen felpuposodott már az inye, de még nem bújt ki a fogacska, csak akkor fáj, ha már töri kifelé?

Figyelt kérdés
ez egy nagy rágófog már.napok óta ilyen,lehet,hogy ettől orditott két este is?de tapogatáskor még nem éztem,hogy megrepedne,kint lenne.
2015. márc. 5. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg ettől ordított. A fog kibújása elsősorban akkor fáj, amikor töri az utat az ínyében. Fáj mikor megreped is, de már jóval előtte is. Sőt az én fiamnál inkább csak akkor fájt, mikor elindult kifelé, a kitörést meg sem érezte.
2015. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy akkor is fáj nekik, amikor az állkapocsból, alulról áttöri az ínyt.
2015. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek
2015. márc. 6. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!