Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kanalas etetés fájhat a...

Kanalas etetés fájhat a babának amikor jön a foga?

Figyelt kérdés
Amikor az első 2 kijött neki, akkor cumisüvegből nem volt hajlandó inni, csak szopizni. Ma a főzelék evéskor sírt nagyon, ahogy kanállal próbáltam etetni, pedig már rég eszik kanállal. Lehet a foga a gond?
2015. márc. 12. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet, ha nem is fáj, de kellemetlen lehet ahogy a feszült, esetleg gyulladt ínyéhez hozzáér a kemény kanál.

Az én lányom evett szerencsére ilyenkor is, de pl ilyenkor nem ette meg a darabosat, csak a teljesen pépeset, innen tudtam mindig, hogy jön egy fog.

2015. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Nekem már mindent eszik az egy éves kisfiam, de amikor jön a foga akkor szinte semmit főleg nem kanalas ételt. Kitartás vannak ilyen időszakok.
2015. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az én kislányom is, ha jött a foga, nem volt hajlandó mást enni, csak cumisüvegből tápszert, még másfél évesen is. Ha nagyon sírt kanállal evéskor, már tudtam, hogy a foga jön, és hoztam is a cumisüveg tápszert.
2015. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jövő héten lesz 1 éves a fiam 8 hónaposan 8 foga volt. Azóta semmi, csak sejtem hogy jöhetnek a rágófogai mert 2 napja az amúgy jól evő fiam ha meglátja az etetőszéket már sír. Bele se tudom ültetni, úgyhogy 2. napja csak tápszert eszik cumisüvegből. Remélem, hogy csak a fogzás miatt van ez...
2015. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!