Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 hónapos, hetek óta nyáladzik és rágja az öklét. Tegnap kétszer is sírva fakadt, ahogy a rágókát tolta a szájába, úgyhogy bekentem az ínyét. Ahogy felül végighúztam az ujjam, jobb oldalt, a szemfog környékén egy hegyes, kemény dudort tapintottam. Megnéztem, és egy kb 1 mm átmérőjű fehér pontocskát láttam. Azt feltételeztem, a foga bújik ki, bár tudom, hogy alsóval szokott kezdődni a fogzás, de vannak kivételek. Ma megmutattam a doktornéninek, ránézett, azt mondta, ez nem fog, hanem valami "képlet". Mire én: "Dehát nagyon kemény!" Mire ő megtapogatta, és azt mondta, hát nem tudja, majd meglátjuk.

Szerintetek?


2015. márc. 16. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt csak a lenti szemfognál,nálunk is kb 2-3honaposan kezdődtek a fogzás jelei ,de már 7honaposak vagyunk de még most sincs egy fogacska se, a szemfogak hamar elkezdenek duzzadni de azok jönnek ki a legnehezebben
2015. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amikor a gyerekeknek jön ki a foguk akkor általában nyálazzák és rágnának mindent, az mindegy hogy most felül vagy alul kezd el jönni, meg mindegy hogy mennyi idősen. Az elmondottak alapján szerintem a foga bújik ki, ilyenkor előfordulhat az is hogy lázas lesz.
2015. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!