Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiamnak alul kijött a...

Kisfiamnak alul kijött a foga, de nem középen, hanem mellette! Beelőzheti még a középső fog? Van valaki, akinek a kisbabájánál nem "menetrend szerűen" jöttek a fogak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már kijött a metszőfog melletti fog akkor hogyan tudná beelőzni a metszőfog???

A sorrend nem számít, megkérdeztem a gyerekorvost, nem minden gyerek a "nagykönyv" szerint növekszik, fejlődik, fogzik. :)

2015. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fiamnál sem középen jöttek ki a fogai először.
2015. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam fogai sem a könyv szerinti sorrendben jöttek ki. Vicces is volt. Most van fogváltásban, természetesen az sem könyv szerint megy:)
2015. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen középső fogról beszélsz? Középen nincs fog, csak fogak. Alul és felül is két darab metszőfog van, a fogsor közepére két fog találkozásának kell esnie.
2015. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kijött a két alsó metsző, majd mellettük a bal oldalon a következő. A gyerekek nem olvasnak szakkönyveket, nem hallgatnak a védőnőre, a fogok ott és akkor jönnek, amikor, ahol csak akarnak. :)
2015. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,hogy nem az alsó kettő jött ki először...bocsánat ha nem pontosan fogalmaztam..köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 23. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!