Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Kisfiam 10 hós. Két hete bújt...

Kisfiam 10 hós. Két hete bújt ki az első fogacska. Elég jól viseli. Csak azóta nem eszik úgy, mint azelőtt. Ez összefüggésben van?

Figyelt kérdés
Teljesen megváltozott az izlese is. Azelőtt szerette, amit külön neki főztem. Mindent pepesitve. Most abszolút nem eszi meg a foztom. Az kell neki, amit mi eszünk. És darabokban! Nagy falatok tetszenek neki. Pl. sonka kiflibellel, rántott husi kenyérrel, gulyás (enyhén fűszerezve főzünk egészségügyi okokból) , virsli kenyérrel... Korainak tartom ezeket, de enni muszáj... A gyümölcsöt is eddig pepesitve kérte, most azt is csak darabokban. Mondjuk ennek örülök, csak az miatt aggódom, hogy kicsit korai ez a felnőtt kajás váltás... Persze az allergénekkel óvatosan bánok, mivel magam is allergiás vagyok. Ez most mind a fogzassal hozható összefüggésbe???
2015. márc. 23. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem esett egybe a fogzással, olyankor kevésbé evett inkább. Ő sem viselte rosszul, de enni nem evett. Az én lányomnak mondjuk nagyon hamar jöttek, hat hónaposan már négy foga volt, 8 hónaposan hat, és 9 hónapos korától nem fogadott el pépes ételt. Nagyon jó étvágyú egyébként a mai napig (3 éves). Én azért egy éves koráig nem adtam neki nehéz ételeket, és ha a miénket is kapta, akkor is picit babásabban.
2015. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig ő.se kapott. Mindig külön főztem neki. Napi kétszer friss gyümölcs. Este tejpep és azon kívül 5-6x szopi. Most a braz ő kajajabol 1 kanállal eszik és tobbki nem nyitja a száját. Ha mienkbol kap, abból komoly mennyiséget megeszik... Anyueknal kapott ggulyást, de én elég diétása főzök. Mivel a terhesség óta a súlyom stagnál. Köszönöm a.válaszod
2015. márc. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!