Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Napi hányszor lehet használni...

Napi hányszor lehet használni a dentinox gélt?

Figyelt kérdés

A betegtájékoztató szerint napi 3x borsónyi adagot (ami amúgy hatalmas) az orvos szerint kb bármennyiszer és az angol oldalon is úgy látom hogy náluk az van megmondva hogy azért 20 percet várjanak.

Ti hányszor használjátok?



2015. nov. 26. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki napi 3-4x ajánlotta.
2015. nov. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmm. ha jól értem az angolban kevesebb a lidokain
2015. nov. 26. 07:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerek szó szerint függő lett tőle, ne használd többször, mint ami rá van írva. Inkább adj neki nurofent egyszer naponta.
2015. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy 20 percenként kenni normális dolog lenne.

Napi 3-szor elég (főleg az alvások előtt).

2015. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Léteznek gyógynövényesek is, azokkal gyakorlatilag bármennyiszer lehet kenni. Ilyen a Dologel vagy az OSA, nekünk az OSA bevált. Dentinoxot én csak alváshoz használtam, naponta kétszer. Én is úgy tudom, hogy max. háromszor lehet vele kenni.
2015. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is csak elalvás előtt kentem, vagy ha látszott rajta, hogy nagyon szenved.

Bár a borsónyi mennyiség szerintem is sok, a nagy részét úgyis lenyeli.

2015. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!