Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás mennyire befolyásolta...

Fogzás mennyire befolyásolta az éjszakáitokat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semennyire. Az elsőt pl onnan tudtam meg hogy az orvos mondta hogy 1 fog... Én meg csak néztem hogy hol??

A többit már figyeltem, de szerencsére nem volt jele hogy fájna neki vagy akármi

2016. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon, minden fog esetén.
2016. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én kentem neki géllel és fogzáskönnyítő rágókája is van, ami bevált


igazábol csak az egy éves kori fogzás volt borzalom, szemfogak, rágó egyszerre jöttek, aznap az egész család kikészült a gyerekkel együtt

2016. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lebannen válasza:
49%
Rég volt, semmi emlékem nincs róla.
2016. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Melyik hogy. Az első kettővel volt pár ébredés, a többi metszővel a legtöbb éjszakát végigaludta. Most a 2. örlőfoga jön, hétfőn éjjel fél 2-től 4-ig fent voltunk, utána kedden is 1 órát, tegnap este pl csak 1x kelt fel 10 perc alatt visszaaltattam. Szóval nagyon változó. 0-tól 5 ébredésig néha 1x kel de akkor nem alszik vissza egy ideig.
2016. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17 hónapos gyerekem folyamatosan szenved a fogzással,átaludt éjszakánk még nem sok volt.Kezdem azt hinni, hogy csak ő küszködik ennyit, mert a környezetemben az összes hasonló korú gyerek jó alvó. Éjjel 1-2 órát is ébren van és forgolódik, sírdogál, olykor fájdalomcsillapításra is szükség van.És neked kérdező?
2016. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekünk nem befolyásolja. Azért tettem fel a kérdést, mert furcsállom, hogy csak nappal nyűgös miatta. Mindenhol azt olvastam, hogy éjszaka is többször meg ébrednek. A nappalok viszont borzasztóak. Nincs el 5 percig sem. Kézben szeretne lenni,de sokszor kézben is sír.
2016. nov. 17. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, az enyém is borzasztóan szenved nappal. Ehhez képest az éjjelek metszőfogakkal egész jók voltak. Ugyan kelt párszor az első kettővel de akkor könnyen visszaaludt, szerintem nem volt vészes. Most az örlőkkel még jobban szenved nappal és most vannak gázos éjjelek ráadásul most nem ússzuk meg a fogakat 1-1 héttel hanem inkább 3 hét/fog de van baba akit ezek se viselnek meg, inkább örülj neki!
2016. nov. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt, amelyik úgy bújt ki, hogy észre se vettük, másik meg okozott néhány kellemetlen ébredést, de hál' istennek nem volt nagyon durva.
2016. nov. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma nagyon rosszul aludt este. Szóval elkiabáltam XD Felsírt egy pàrszor szegènyke. Akkor 5-ös nektek sem könnyű. Kívánom, hogy minél hamarabb kibújjanak a fogacskák. Mi még most várjuk az elsőt szóval még nagyon az elején vagyunk.
2016. nov. 18. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!